,

Değerli Katılımcı

CNR Holding bünyesinde yer alan Dünya Gıda Hizmetleri LTD.ŞTİ, CNR EXPO’da gerçekleşen tüm fuarlarda yiyecek ve içecek hizmetleri sunan tek kurum olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu hizmet fuar öncesi hazırlık aşamasından başlayarak fuar süresince devam etmektedir. Hizmetlerimiz fuar planlarında belirtilmiş noktalarda Fast Food , Barlar, Açık Büfe, Balcony ve Cafe des Artistes Restaurantlarımızdan sağlanmaktadır.

Yiyecek ve içecek hizmetleri CNR Dünya Gıda tarafından geniş imkanlarda sunulduğundan ayrıca hijyen ve sağlık konusundaki duyarlılığımızdan dolayı fuar alanına dışarıdan hiçbir şekilde yiyecek ve içecek ürünlerinin alınmasına izin verilmemektedir.

Her türlü stand içi yiyecek & içecek, kokteyl, coffee break, öğle, akşam ve gala yemeği veya kahvaltı ihtiyaçlarınız için lütfen CNR Dünya Gıda ile temasa geçiniz. CNR Dünya Gıda’dan temin edeceğiniz bilet (ticket) ile fast food menülerimizden daha uygun fiyatlar ile faydalanabilirsiniz.

CNR Dünya Gıda fuar öncesi kurulum aşamasında ve fuar süresince sizin ve stand personelinizin tüm yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyar.

dunyagida

FUAR ÖNCESİ HİZMETLERİMİZ


Fast Food seçeneklerimiz:

Fuarların yapılacağı hallerde Fast Food noktalarımızda Fast Food Ticket Menülerimiz ile veya tek olarak hamburger, Cheeseburger, Pizza, Hotdog veya Meşrubat seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Tabldot seçeneklerimiz:

Fuar açılış öncesi Fuaye alanında kurulan Tabldot servisimizden personeliniz veya stand tasarımcı ekibiniz ücret karşılığı yararlanabilir.Cafe Des Artistes Restaurant (Hall 3)

Özel konuklarınızı 3. salon girişinde uluslararası mutfağa sahip farklı ve şık bir mekan olan ala carte restaurantımızda ağırlayabilirsiniz.(Lütfen rezervasyon yaptırınız (Tel no:0 212 465 74 74 dahili 2664).

Fuaye Açık Büfe

Fuarlar süresince Fuaye alanında ve Balcony Restaurant(Hall2 )’ta kurulan açık büfemizden sıcak yemekler, salata çeşitleri, mezeler, zeytinyağlı çeşitleri, türk tatlı çeşitleri veya meyve sepetimizden yararlanabilirsiniz.

Bahçe Cafe

Fuarlar süresince standınıza sizin ve personelinizin sıcak yemek ihtiyacınızı Bahçe Cafe Barbekü noktamızdan karşılayacak hizmetimizdir.(Paket Servis Tel:05379873558)

Menülerimiz

Adana Porsiyon
(Pilav, salata ve içecek)
Urfa Porsiyon
(Pilav, salata ve içecek)
Döner Porsiyon
(Pilav, salata ve içecek)
Tavuk Şiş Porsiyon
(Pilav, salata ve içecek)
Kuzu Şiş Porsiyon
(Pilav, salata ve içecek)
Tereyağlı İskender
(İçecek)
Köfte Porsiyon
(Pilav, salata ve içecek)
Kuşbaşılı Pide
(İçecek)
Kıymalı Pide
(İçecek)
Kaşarlı Pide
(İçecek)
Margarita Pizza
(İçecek)
Karışık Pizza
(İçecek)
Vejeteryan Pizza
(İçecek)

Balcony Restaurant

Fast Food

Fuarların yapılacağı hallerde bulunan Fast Food noktalarımızdaki menülerden faydalanabilirsiniz.(1 ve 6 holler)

Menülerimiz

Hamburger
(Patates, Kutu İçecek)
Cheesburger
(Patates,Kutu İçecek)
Hot Dog
(Patates, Kutu İçecek)
Pizza
(Salata,Kutu İçecek)
Tombik Döner
(Patates, Kutu İçecek)

Katılımcı Yemekhanesi

CNR personelinin yemekhanesinde çıkan yemekten 4 çeşit tabldot yemek ve 0,5 su katılımcı ve katılımcı personelinin hizmetine sunulmuştur. (8.hall girişinde)

Ticket Satış

Açık Büfe, Bahçe Cafe, Fast Food, Katılımcı Yemekhanesi'nden katılımcıların uygun fiyatlarla yararlanabileceği ticketlarımız bulunmaktadır. İletişim İçin 0533 554 62 67 den ulaşabilirsiniz.


Cocktail servisi

Standınızdan ayrılmadan misafirlerinize sunabileceğiniz zengin alternatifli bir hizmetimizdir.

Coffee Break servisi

Standınızda gün boyunca misafirlerinize sunabileceğiniz tatlı&tuzlu kurabiyeler ve soğuk&sıcak içecek çeşitlerimizden oluşan alternatifli hizmetlerimizdendir.

Garson servisi

Sizin, profesyonel ikram ve servis hizmetinizin sorumluluğunu taşıyacak servis elemanı hizmetimizdir.

Çay & kahve makinası servisi

Gerekli olan çay&kahve gibi ihtiyaçlarınızı bizden kolaylıkla temin edeceğiniz ekipman alternatiflerimizdendir.

Cola, Meşrubat vb. içecek servisi

Standınızı ziyaret eden misafirlerinize sunabileceğiniz soğuk içecek ikram alternatiflerinizi sağlamaktayız.Gala Yemeği

Açılışınızı kutlayacak veya özel misafirlerinizi ağırlamaya düşündüğünüz alkollü ve alkolsüz özel yemek seçeneklerimizdir.

Cocktail

Açılışınızı kutlayacak veya özel misafirlerinizi ağırlamaya düşündüğünüz alkollü ve alkolsüz özel yemek seçeneklerimizdir.